Hydrosiew

 

Już teraz, najnowsza usługa w naszej ofercie ! Dla klientów ceniących profesjonalizm i perfekcyjne wykonanie zarówno na płaskich powierzchniach jak i w skrajnych warunkach!

 

HYDROSIEW

 

 

 

Metoda hydrosiewu polega na pokrywaniu terenu wodną mieszaniną nasion traw z dodatkiem stabilizatorów celulozowych, nawozów oraz substancji żelujących i klejących. Tak powstałą mieszankę nanosi się pod wysokim ciśnieniem na powierzchnie wyznaczone do zasiewu specjalistycznym sprzętem.

 

Nasza firma korzysta z hydrosiewnika jednej z wiodących marek TurfMaker,  słynącej z sprzętów najwyższej jakości znanych na całym świecie. Do Państwa dyspozycji oferujemy niezawodny TurfMaker model 650.

 

 

Zasiew nanoszony przy użyciu hydrosiewnika tworzy szczelną powłokę na całej powierzchni, skutecznie zapobiega erozji gleby, dlatego poza tradycyjnym zastosowaniem, znakomicie się sprawdza w miejscach niekorzystnych dla normalnego kiełkowania traw, takich jak: skarpy, wały, wydmy, rowy, hałdy, nasypy drogowe i kolejowe itp. Hydrosiew skutecznie zazieleni nawet zdegradowane tereny.

Odpowiednio zastosowane dodatki zapewniają nasionom ochronę przed ptactwem, wiatrem i wymywaniem, dostarczają bogate substancje odżywcze i w ten sposób kiełkujące nasiona są niezależne od  zewnętrznych warunków.

 

Nasiona po hydrosiewie kiełkują równomiernie i szybko !  Już od  około 5-7 dni !

 

Polecamy wymagającym !